Mesaj göndermek için Giriş yapmalısınız Giriş Kayıt Ol


Kayıt Ol? | Şifremi Unuttum?

Odaları Ara:


 


Minimum search word length is 4 characters – Maximum search word length is 84 characters
Joker karakter kullanımı:
*  herhangi bir karakter ile eşleşmeli    %  en az bir karakterle eşleşmeli

Orka Haber

Etiket Yok
KullanıcıMesaj

15:31
03 Mart 2012


deathspell

Asıl Üye

Mesaj Sayısı: 7

Orka – Haberler ile neler yapılabilir ?
 
  Sistem tablasındaki gazete simgesine (OrkHaber.Exe) fare ile sağ tıkladığınızda aşağıdaki menü açılacaktır. Menü seçeneklerinin görevlerini kısaca şöyle özetleyebiliriz:
 
  
 
  Orka Web Sayfası:
  Yeni bir Internet Explorer penceresinde Orka'nın web sitesini açar.
 
  
 
  Orka Forum Sayfası:
  Yeni bir Internet Explorer penceresinde Orka'nın forum sitesini açar.
 
  
 
  Orka'ya E-Posta Gönder:
  Her tür soru, sorun, istek ve önerilerin Orka'ya e-posta yoluyla iletilmesini sağlar. E-Posta adresimiz yetkili ve uzmanlarımız tarafından sürekli gözlem altındadır. E-Postalarınız mümkün olan en kısa sürede yanıtlanmaktadır.
 
  
 
  Orka'ya Sistem Bilgisi Gönder:
  Uzmanlarımızın gerekli gördüğü durumlarda, Orka'ya, sisteminizde yüklü donanım ve yazılım bilgisinin gönderilmesini sağlar.
 
    
 
  Haberler:
  Uygulamalarımızda yapılan son yenilik ve güncellemelere bu menü seçeneğinden erişebilirsiniz.
 
  
 
  Güncellemeler:
  Uygulamalarımızda yapılan yenilik ve güncellemelerin indirilip kurulmasını sağlar. Tüm son sürüm güncellemelere ve bunlara ilişkin açıklamalara bu menü seçeneğinden erişebilirsiniz.
 
  
  
 
  Uzaktan Yardım:
  Telefonla çözülemeyen ve / veya müdahale gerektiren soru ve sorunlarda, yardım isteminde bulunulmasını ve sisteme uzmanlarımız tarafından uzaktan bağlanılıp müdahale edilmesini sağlar. Uzaktan yardım, siz değerli kullanıcılarımıza daha iyi, hızlı ve kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla tasarlanmıştır. Uzaktan yardım, size zaman ve işten tasarruf ettirir. Yıllık hizmet olarak satışa sunulmuş olan bu ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve / veya yıllık uzaktan yardım hizmet paketi satın almak için lütfen (0216) 330 83 50numaramızdan ya da orka@orka.com.tr e-posta adresimizden SATIŞ DEPARTMANIMIZA ulaşınız.
 
  
  
  
 
  E-Beyanname Yönetici:
  G.İ.B web sitesi e-beyanname sayfasından tek ve toplu şekilde beyanname sorgulanmasını / indirilmesini sağlar. İndirilen tüm beyanname ve tahakkukları müşavir, mükellef, yıl, dönem bazında yedekler.
 
  Windows Internet Explorer 9.0 kullanan herkesin bilgisi olması açısından: "Araçlar | Uyumluluk Görünümü Ayarları | Tüm Web Sitelerini Uyumluluk Görünümde Aç" seçeneğini işaretleyerek Windows Internet Explorer 9.0 ile ilgili tüm sıkıntılardan kurtulabilirsiniz.
 
  
 
  Yedekler:
  Orka, Orka – Iceberg, Orka – Iceberg (Windows) uygulamalarının ve tüm verilerinin yedeklenmesini sağlar. OrkHaber.Exe, her haftanın salı günü söz konusu uygulamaların yedeklerini otomatik olarak oluşturur.
 
  
  
  
 
  Seçenekler:
  Orka ve Orka – Iceberg uygulamalarının yüklü olduğu ve yedeklerin alınacağı sürücülerin seçilmesini sağlar. Aynı şekilde OrkHaber.Exe'nin işletim sistemi ile birlikte başlayıp başlamayacağının belirlenmesini sağlar. Önerimiz; Otomatik web sitesine giriş işlemlerinin daha hızlı çalıştırılabilmesi, gerektiğinde uzaktan yardım isteminde bulunulabilmesi ve duyurulardan / güncellemelerden anında haberdar olabilmek için OrkHaber.Exe'nin işletim sistemi ile birlikte başlatılmasıdır.
 
  
 
  Hakkında:
  Uygulama sürümü, tüketilen hafıza tutarı, uygulamanın ne kadar süredir çalıştığı, Internet Explorer sürümü, uygulamanın çalıştırıldığı yol, lisans ve terminal numaraları gibi ayrıntıların görüntülenebilmesini sağlar.
 
  
 
  Tüm Sistemlerde Kapat:
  OrkHaber.Exe'nin hem kendisinin hem de varsa ağ üzerinde çalıştırılan tüm kopyalarının kapatılmasını sağlar. Kimi zaman güncellemer için gerekli olabilmektedir (.Exe dosyasının kilitli kalmaması ve üzerine yazılabilmesi için).
 
  
 
  Çıkış:
  OrkHaber.Exe'nin kapatılmasını sağlar.
 
  
Etiket Yok


iPek_oRkA Panosu Hakkında

Forum BaşlığıUTC 2

En Çok Kaç Üye Bağlandı: 71

Kimler Burada:
1 Misafir

Konu Kullanıcısının Erişim Yetkileri:
1 Misafir

Pano Durumu:

Kategoriler:3
Odalar:22
Konular:19
Mesajlar:19

Üyeler:

7104 Üye var

1 Yönetici var

Çok Mesaj Atanlar:

Melza – 12
deathspell – 7

Üye SilMelza, iTouchShine, Soner Soysl, deathspell, admin

Yöneticiler:admin (0 Mesaj) 

Orka Paket Programları

orkalogo

Giriş

Doviz Kurları

Dili Değiştir

Anket

Sitemizi Nasıl Buldunuz?

Sonuçları Gör

Loading ... Loading ...

yamaha yedek parça